Producenci
Wersje językowe
Waluty
Regulamin

Regulamin oraz polityka prywatności sklepu AleFarcik.pl

Niniejszy Regulamin Sprzedaży nie wyłącza ani nie ogranicza praw konsumenta, wynikających z bezwzględnie obowiązujących przepisów, które nie mogą być zmienione ani uchylone w drodze umowy.


I. Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy AleFarcik znajdujący się pod adresem www.alefarcik.pl służy do prowadzenia sprzedaży na odległość za pośrednictwem sieci internet.
2. Właścicielem sklepu AleFarcik jest firma Sodanix zarejestrowana w Wejherowie pod adresem Strzelecka 7B/8, 84-200 Wejherowo, NIP 588-148-87-30, REGON221174708.
3. Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę 365 dni w roku - realizacja zamówień odbywa się tylko w dni powszednie w godzinach 10-16.
4. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski, ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.
5. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
6. Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. 

II Realizacja zamówień

1. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu. 
2. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy: alefarcik.sklep@o2.pl
3. Sklep AleFarcik zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia. W tym celu możemy poprosić o potwierdzenie zamówienia mailowo lub telefoniczne. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia sklep AleFarcik zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
4. Zamówienia realizowane są w ciągu 3 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia (średni czas oczekiwania na przesyłkę to ~5 dni). W przypadku trudności z realizacją, klient jest informowany telefonicznie lub e-mailem o braku możliwości zrealizowania jego zamówienia w założonym terminie. Klient podejmuje wówczas decyzje o dalszej realizacji zamówienia (wydłużenie się czasu realizacji lub realizacji zamówienia w częściach), bądź rezygnacji z niego.
5. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie (np. wysyłka za granicę)
6. Sklep AleFarcik zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.III Płatności

1. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

przelewem na rachunek bankowy - numer konta jest zawsze wyświetlany w momencie dokonania zakupu przy opcji zapłaty "przelew".
Dodatkowo dane rachunku otrzymają Państwo emailem. Wysyłka towaru następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Właściciel konta:
Sodanix Teresa Barton
Strzelecka 7B/8
84-200 Wejherowo

Rachunek bankowy:  46 1090 2763 0000 0001 1863 3896  ( BANK ZACHODNI WBK S.A. )

Rachunek bankowy : 38 1140 2004 0000 3302 6286 7883 ( BRE BANK SA )

Rachunek bankowy : 98 1060 0076 0000 3380 0011 5311 (Bank BPH)

 - płatnością natychmiastową

 - płatnością poprzez PayPal

2. Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura vat. Dokonując zakupu klient zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.IV Wysyłka

1. Wysyłki realizowane są głównie poprzez Pocztę Polską.
2. Koszty dostawy są zawsze podane przy wyborze danej formy dostawy w koszyku sklepu. Kupujący posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
3. Listem zwykłym wysyłamy maksymalnie 1 sztukę towaru.

Niezależnie od ilości zakupionych produktów na naszym sklepie za wysyłkę płaci się tylko RAZ. Można łączyć zakupy i koszt wysyłki jest ten sam.

Zakupy powyżej kwoty 300 zl, wysylka gratis listem poleconym ekonomicznym.

4. Nie wysyłamy towaru za pobraniem, chyba że zostanie to ustalone indywidualnie z klientem.
5. Dokonując zakupu na naszych aukcja udzielają nam Państwo pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Państwa imieniu z Pocztą Polską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru.

Przekazana na ten cel kwota nie stawni dla mnie dochodu.V  Gwarancja, odpowiedzialność sprzedawcy i zwrot towaru

1. Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie, na korzyść kupującego .
2. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni (podstawa prawna: Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U. 2014 poz. 827 oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Do oświadczenia należy dołączyć otrzymany z zakupem paragon.
3. Przed wymianą, zwrotem lub reklamacją towaru Klient jest zobowiązany do skontaktowania się ze sklepem AleFarcik mailowo alefarcik@o2.pl w celu ustalenia szczegółów.
4. Odsyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu.
5. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

6. Reklamacje są rozpatrywane są w terminie 14 dni.
7. W przypadku uznania reklamacji niezwłocznie zwracamy koszt towaru wraz z kosztem związane z wysyłką do nas reklamowanego towaru.  Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy w gotówce.
8. Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu, reklamacji lub wymiany towaru, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły w drodze do naszej placówki

VI Polityka prywatności, ochrona danych osobowych

1 Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Zakres zbieranych danych jest minimalny i dotyczy jedynie tych danych, które są niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

2 Twoje dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która w żaden sposób nie jest dostępna dla osób nieupoważnionych. Przetwarzanie danych jest wykonywane tylko i wyłącznie dla potrzeb pracowników sklepu w celu dostarczenia zamówionej przesyłki lub operatorom płatności w celu obsługi płatności dla konkretnego zamówienia.. Gromadzenie danych jest wykonywane z należytą starannością i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

3 Zawsze masz prawo do wglądu oraz korekty swoich danych. W każdym momencie możesz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

VII Postanowienia końcowe

1 Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z jego brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.
2 Ewentualne spory pomiędzy Sprzedającym a konsumentami będą rozstrzygane na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu lub  zostaną poddane właściwym sądom powszechnym.
3 Wszelkie uwagi, sugestie oraz komentarze prosimy kierować na mail: alefarcik.sklep@o2.pl

  

Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego sprzedajemy artykuły wysokiej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów. Utrzymując wysoki poziom asortymentu i usług, dbamy jednocześnie o niskie ceny.

Naszą misją jest dostarczenie wysokiej jakości towarów, po możliwie najniższych cenach. Wierzymy, że nasza różnorodna oferta spełni Państwa oczekiwania i będą Państwo usatysfakcjonowani z zakupów w naszym sklepie.

Wszystkie sprzedawane przez nas towary są nowe, pochodzą bezpośrednio od producentów lub importerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu towary w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie wystawione przez nas towary posiadamy na stanie magazynowym.

Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem, dlatego staramy się zawsze odpowiadać rzeczowo i wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

Kupując u nas - mają Państwo gwarancję, że kupują towar dobrej jakości.

 

Kontakt

 

e-mail: alefarcik.sklep@o2.pl  

Prosimy o ciągłość korespondencji!!

W korespondecji prosimy o podanie numeru zamówienia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl